
meer foto’s Klik op de foto’s voor een vergroting
Recreatiepark Klaverweide ligt op een van de mooiste locaties van Schouwen-Duiveland , dichtbij het Grevelingenmeer en het mooie schone Noordzeestrand.
Ook de gezellige badplaatsen Renesse en Burgh-Haamstede, en het historische stadje Zierikzee liggen op korte afstand van ons park. Is het een dagje wat minder weer of wilt u de omgeving gaan verkennen, dan is er volop keus uit attracties, musea en leuke evenementen. Wat dacht u van een bezoek aan Deltapark Neeltje Jans, het watersnoodmuseum in Ouwerkerk of een rondvaart over het één van de Zeeuwse wateren? Ook voor de sportieve gasten zijn er volop mogelijkheden, zoals fietsen (volgens het fietsknooppunten systeem), surfen op het Grevelingenmeer, duiken in de Oosterschelde of kite-buggyen op het strand. Natuurlijk moet u de Zeeuwse mossel of bolus ook geproefd hebben tijdens uw bezoek aan Zeeland!
Recreatiepark Klaverweide heeft een nieuw chaletpark gerealiseerd wat uit ongeveer 25 chalets bestaat op kavels van 210 – 275 m2. Deze kavels beschikken over een vaste gasaansluiting, een water- en stroomaansluiting (25A) en kabeltelevisie.
De chalets worden opgeleverd volgens het "turn-key" concept, dwz een compleet ingerichte chalet met tuin en schuur.
de makelaar
de stacaravanmakelaar SCHOUWEN-DUIVELAND
Jan, Colinda, Sandra & AnnitaTel: 06 5393 1840
E-mail: info@stacaravanmakelaar.nl
