Terug
€ 54.950,-
Prijs: 
€ 54.950,-
Soort object: 
Chalet
Slaapkamers: 
3
Hond toegestaan: 
Ja
Huur of koop: 
Koopkavel
Buitenbekleding: 
Kunststof
Isolatie: 
Dubbelglas
Bouwjaar: 
2002
Indruk van object: 
goed
Indeling: 
standaard
Badkamers: 
1
Apart toilet: 
Nee
Bergzolder: 
Nee
Verwarming: 
Gashaard
Inclusief inventaris: 
Ja
Kavel: 
248
Oppervlakte kavel ±: 
175 m²
Gasvoorziening: 
Gasfles
Televisieontvangst: 
Schotel
Internet beschikbaar: 
Ja
Eerste indruk van tuin- en terras aanleg: 
Goed

meer foto’s Klik op de foto’s voor een vergroting

chalet, 3slk met koopgrond
Keuken
Woonkamer
Terras
Terras 2
Slaapkamer

Chalet op eigen grond:

Recreatiepark camping De Wrange ligt in het mooie recreatiegebied Koekendaal. Koekendaal is een mooi natuurgebied waar u kunt wandelen, er is een kinderboerderij, speelweide, bijenweide en trimbaan. Verder kunt u natuurlijk in de Achterhoek genieten van de rust en de ruimte in de natuur. Er zijn vele wandel-fietsroutes.
Een leuk dagje oud? Dagje Openluchtmuseum in Arnhem.
Burgerszoo in Arnhem ook altijd leuk om te doen. Maar ook in Doetinchem kunt u zich prima vermaken. Doetinchem heeft een groot winkelcentrum en ook het uitgaansleven staat hier niet stil. Vele gezellige cafés en restaurants.

Dit chalet staat sleutelklaar op uw eigen grond van ongeveer 175 m2, met aangelegde terras, tuinpad, blokhut en parkeerstrook. In 2009 is er een nieuw terras aangelegd en is er veel vernieuwd aan het chalet om deze onderhoudsvriendelijk te maken.

Het chalet heeft een zeer royale indeling en is voorzien van wel 3 slaapkamers. Een slaapkamer is ingericht als aparte eetkamer, zodat de woonkamer geheel vrij is voor meubilair en leefruimte.

De keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur evenals de badkamer waarin een toilet, douchehoek en wasmeubel is gesitueerd.

Het chalet is uitermate geschikt voor lang verblijf c.q. recreatieve bewoning, doordat deze 365 dagen per jaar toegankelijk is.

De caravan is aangesloten op alle nutsvoorziening als gas, water, elektra (10 ampere) en het rioolsysteem. Verder wordt het object geheel met inventaris geleverd uitgezonderd exclusief opgegeven stukken.

Vraagprijs chalet € 27.950,00
Koopprijs kavel € 27.000,00

de makelaar

de stacaravanmakelaar GELDERLAND
Jos BotermanChantal Boterman Jos & Chantal Boterman

Tel: 06 5389 1113
Fax: 0543 521585
E-mail: gelderland@stacaravanmakelaar.nl