Terug
€ 72.000,-
Prijs: 
€ 72.000,-
Soort object: 
Chalet
Slaapkamers: 
2
Hond toegestaan: 
Nee
Huur of koop: 
Huurkavel
Merk-type: 
TOP Ontario
Buitenbekleding: 
Kunststof
Isolatie: 
Dubbelglas
Afmetingen: 
10.50 x 4.50 meter
Bouwjaar: 
2008
Indruk van object: 
uitstekend
Indeling: 
panorama
Badkamers: 
1
Apart toilet: 
Nee
Bergzolder: 
Nee
Verwarming: 
Elektrische verwarming
Inclusief inventaris: 
Nee
Kavel: 
C27
Oppervlakte kavel ±: 
150 m²
Huurindicatie kavel: 
€ 3.025,-
Gasvoorziening: 
Gasfles
Televisieontvangst: 
Kabel
Internet beschikbaar: 
Ja
Eerste indruk van tuin- en terras aanleg: 
Goed

meer foto’s Klik op de foto’s voor een vergroting

Prachtig TOP chalet te koop aan Zeeuwse kust, Burgh-Haamstede, Zeeland
Prachtig TOP chalet te koop aan Zeeuwse kust, Burgh-Haamstede, Zeeland
Prachtig TOP chalet te koop aan Zeeuwse kust, Burgh-Haamstede, Zeeland

Dit prachtig luxe chalet aan de Zeeuwse kust is te koop!


Dit is een prachtig luxe chalet op camping Ginsterveld in Burgh-Haamstede. Het chalet is van kunststof en heeft dubbel glas, dus ook in het voor- en najaar kun je hier heerlijk recreëren. Het is een ruim chalet met zijn afmeting van 10.50 x 4.50 meter. Het chalet heeft een panoramaindeling waardoor de keuken het hart van het chalet is.


Er zijn verder 2 slaapkamers, een badkamer met douche, wastafel en toilet en een gezellige woonkamer in het chalet.


Op de camping zelf hoef je je geen moment te vervelen, hier is van alles te beleven. Er is voor de kinderen zelfs een overdekte water- en zandspeelplaats voor als het eens wat minder weer is. Ook is er een overdekt zwembad. Heerlijk eten op de camping is mogelijk in het restaurant of misschien heeft u wel een keer zin in iets uit de snackbar. Het is er allemaal en 's ochtends kunt u heerlijk verse broodjes halen. Dat is genieten.


Genieten van Schouwen-Duiveland


Ook van de omgeving van de camping is het genieten. Het mooie Schouwen-Duiveland heeft alles: stranden, polders, dijken, het grootste zoutwatermeer van Europa (het Grevelingenmeer), natuurpark de Oosterschelde, gezellige dorpen en stadjes waar je heerlijk van mosselen kunt genieten.


Maak snel een afspraak met de stacaravanmakelaar om al deze mogelijkheden zelf te komen ontdekken!

de makelaar

de stacaravanmakelaar SCHOUWEN-DUIVELAND
Jan Deurloo Colinda Kort Sandra van Luijk Annita van den Ouden Jan, Colinda, Sandra & Annita

Tel: 06 5393 1840
E-mail: info@stacaravanmakelaar.nl